Warsztaty taneczne

W Studio Tańca Destino zorganizowane zostały pięciodniowe warsztaty taneczne. Zajęcia obejmowały głównie naukę stylów, takich jak: merengue, salsa, bachata, reggaeton, jazz. Warsztaty prowadzone były przez: Aleksandrę Adamiec, Macieja Kuliga i Bartłomieja Mika.

Aleksandra Adamiec zdobyła wielokrotnie tytuł Mistrza Polski w Tańcach Par IDO. Na co dzień pracuje jako instruktor tańca w Studio Tańca Candela. Taneczny debiut Macieja Kuliga związany jest z tańcem towarzyskim. Obecnie prowadzi zajęcia z tańców ulicznych, do których należą hip-hop i breakdance. Bartłomiej Mik jest instruktorem tańca z Krakowa, który zajmuje się głównie nauką reggaetonu.

W warsztatach wzięły udział zespoły taneczne ze Studia Destino i Gminnego Ośrodka Kultury w Ropie: Destiniaki, Destino, Explosion.

W ostatnim dniu warsztatów odbyły się pokazy taneczne przygotowane przez uczestników. Na widowni zasiedli głównie rodzice, którzy mieli możliwość podziwiać owoce ciężkiej pracy oraz zdobyte umiejętności podczas treningów swoich dzieci. Rodzice nie kryli dumy i zadowolenia z postępów tanecznych swoich pociech. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali pamiątkowe dyplomy i wiele oklasków.

Kontakt

Ropa 707 | Tel: 514-911-284 | Email: destinotaniec@interia.pl