Osiągnięcia

Osiągnięcia

ROK 2011

  • Zespół Taneczny Explosion gr.st. – I miejsce na Powiatowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Starym Sączu – choreografia pt. „Babska impreza”.
  • Zespół Taneczny Explosion gr.st. –  wyróżnienie na XIX Mikołajkowym Spotkaniu Tanecznym – Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych.

ROK 2012

  • Z.T.Explosion gr.st. – GRAND PRIX na Powiatowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Starym Sączu – choreografia pt.” Żywioł, pasja, taniec!”
  • Z.T.Explosion gr. młodsza II miejsce na Powiatowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Starym Sączu – choreografia pt.” Mali jaskiniowcy”
  • Z.T.Explosion gr. starsza – wyróżnienie na 16 zespołów w XX Mikołajkowym Spotkaniu Tanecznym – Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych

ROK 2013

  • Z.T.Explosion gr. młodsza – wyróżnienie na 19 zespołów – “Złoty Gryf” – Dębica 2013
  • Z.T.Explosion gr. młodsza – I miejsce na 15 zespołów – Powiatowy Festiwal Tańca Nowoczesnego w Starym Sączu – choreografia pt. ” Smerfastyczne Show”
  • Z.T.Explosion gr. starsza – I miejsce na 11 zespołów – Powiatowy Festiwal Tańca Nowoczesnego w Starym Sączu – choreografia pt. ” Power”
  • Przegląd Taneczny Kaczucha w Krośnie – na 41 zespołów równorzędną nagrodę otrzymało 10 zespołów i w tym Zespół Taneczny Explosion gr. młodsza
  • Przegląd Taneczny Pasikonik w Mielcu – I miejsce dla grupy starszej Explosion na 16 pokazów tanecznych oraz nagroda główna od jury młodzieżowego – choreografia pt. „W zwariowanym świecie klaunów”,
  • Przegląd Taneczny Pasikonik w Mielcu – wyróżnienie na 16 pokazów tanecznych dla gr. młodszej EXPLOSION – choreografia pt. „Smerfastyczne Show”
  • Mikołajkowy Przegląd Taneczny w Krośnie – wyróżnienie na 14 zespołów dla gr. juniors – choreografia pt. „Smerfastyczne Show”
  • Mikołajkowy Przegląd Taneczny w Krośnie – wyróżnienie na 12 zespołów dla gr. starszej choreografia pt. „W zwariowanym świecie klaunów”
  • Mikołajkowy Przegląd Taneczny w Krośnie – główna nagroda od jury młodzieżowego dla gr. starszej – choreografia pt. „W zwariowanym świecie klaunów”

ROK 2014

  • III miejsce dla juniorek na 34 prezentacje: Przegląd Taneczny w Dębicy „Złoty Gryf”
  • Wyróżnienie dla grupy starszej na 34 prezentacje: Przegląd Taneczny w Dębicy „Złoty Gryf”
  • IV Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku – grupa starsza I miejsce na 12 zespołów, grupa młodsza I miejsce na 16 zespołów
  • Mikołajkowe Spotkanie Taneczne w Krośnie – III miejsce dla Z.T.Explosion juniors – choreografia pt.” Joker’s Game”

ROK 2015

  • III miejsce dla Z.T.Explosion (juniors) – V Ogólnopolski Festiwal Tańca “Intermedium” w Krośnie
  • V Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku – Z.T.Explosion adults – GRAND PRIX
  • V Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku – Z.T.Explosion juniors – I miejsce
  • “Ja też mam talent” w Gorlicach – wyróżnienie dla grupy młodszej
  • Wyróżnienie dla Zespołu Tanecznego Explosion juniors – “Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” w Krośnie

ROK 2016

  • Finał VI edycji „Ja też mam talent” – Gorlice 2016 – nagroda publiczności dla Zespołu Tanecznego Explosion (juniors)
  • VI Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku – Z.T. Explosion (adults) -I miejsce
  • VI Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku – Z.T. Explosion (juniors) – I miejsce
  • VI Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku – Z.T. Destino (juniors) – II miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Hip – Hop, Disco i Break Dance w Bydgoszczy:

INNE FORMY TANECZNE – SOLIŚCI:

kat 12-15 lat:

  • III miejsce – Magdalena Pękala
  • IV miejsce – Karolina Deć

kat. pow. 15 lat:

  • II miejsce – Anna Pękala
  • III miejsce – Magdalena Kulka

INNE FORMY TANECZNE – DUETY:
kat. pow. 15 lat:

  • I miejsce – Anna Pękala, Magdalena Kulka
  • VII miejsce – Kinga Łukaszyk, Paulina Podobińska
  • VI miejsce – Gabriela Trojanowicz, Marlena Stachurska
  • V miejsce – Martyna Zagórska, Natalia Masztafiak
  • IV miejsce – Julia Trojanowicz, Małgorzata Tulej
  • III miejsce – Gabriela Gruca, Kamila Rówińska

INNE FORMY TANECZNE – MINI FORMACJA:
kat. pow. 15 lat:

  • I miejsce – Zespół Taneczny Explosion (adults)

INNE FORMY TANECZNE – FORMACJA:
kat. 12 – 15 lat:

  • II miejsce Zespół Taneczny Explosion (juniors)
  • Zespół Taneczny Explosion – II miejsce na VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca “INTERMEDIUM”
  • Wyróżnienie dla Zespołu Tanecznego Explosion – Przegląd Taneczny „Pasikonik” – Mielec
  • “Andrzejkowe Spotkanie Taneczne” – Jasło:
    • Zespół Taneczny Explosion – III miejsce
    • Duet Barbara Drąg, Karolina Deć – inscenizacja taneczna – II miejsce
    • Duet Anna Pękala, Magdalena Kulka – inscenizacja taneczna – III miejsce
    • Solo Karolina Deć – inscenizacja taneczna – III miejsce
  • Zespół Taneczny Destiniaki – nagroda od jury młodzieżowego, wyróżnienie od jury głównego – “Mikołajkowe Spotkanie Taneczne” – Krosno

ROK 2017

  • Zespół Taneczny Explosion – nagroda od jury młodzieżowego – Ogólnopolski Festiwal Tańca “Intermedium” w Krośnie
    • „Taneczne Talenty” – Świerzowa Polska:

KATEGORIA WIEKOWA 6-9 LAT – INNE FORMY:

      • Zespół Taneczny Destiniaki – I miejsce z wyróżnieniem 🙂 – choreografia pt. “RIO”

KATEGORIA WIEKOWA 10 – 15 LAT – INNE FORMY:

      • Zespół Taneczny Destino – I miejsce – choreografia pt. “Harry Potterki”
      • Solo – Karolina Deć – II miejsce
      • Solo – Barbara Drąg – II miejsce
      • Duet – Barbara Drąg, Karolina Deć – II miejsce

KATEGORIA WIEKOWA POW. 15 LAT – INNE FORMY:

      • Zespół Taneczny Explosion – Grand Prix – choreografia pt. “Wiosna, ach to ty”
      • Solo – Anna Pękala – III miejsce
      • Solo – Magdalena Pękala – II miejsce
      • Solo – Magdalena Kulka – I miejsce
      • Duet – Marlena Stachurska, Gabriela Trojanowicz – III miejsce
      • Duet – Kinga Łukaszyk, Paulina Podobińska – II miejsce
      • Duet – Gabriela Gruca, Kamila Rówińska – II miejsce
      • Duet – Martyna Zagórska, Natalia Masztafiak – I miejsce
      • Duet – Anna Pękala, Magdalena Kulka – I miejsce
      • Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łącku:
        • Zespół Taneczny Destiniaki – I miejsce – choreografia pt. “RIO”
        • Zespół Taneczny Destino – I miejsce – choreografia pt. “Harry Potterki”
        • Zespół Taneczny Explosion – I miejsce – choreografia pt. “Wiosna, ach to ty”
      • IV Festiwal Tańca „Roztańczona Szkoła” w Bieczu:
        • Zespół Taneczny Destiniaki – II miejsce  – choreografia pt. “RIO”
        • Zespół Taneczny Destino  I miejsce – choreografia pt. “Harry Potterki”
        • Zespół Taneczny Explosion I miejsce – choreografia pt. “Wiosna, ach to ty”
    • Zespół Taneczny Explosion – III miejsce i Nagroda Publiczności na konkursie „Ja też mam talent” w Gorlicach – choreografia pt. “Wiosna, ach to ty”
  • Konkurs Taneczny „PASIKONIK” w Mielcu:
    • Zespół Taneczny Destino – II miejsce oraz nagroda od jury młodzieżowego – choreografia pt.”Harry Potterki”
    • Zespół Taneczny Explosion – wyróżnienie – choreografia pt. “Wiosna, ach to ty”
  • “Andrzejkowe Spotkanie Taneczne” – Jasło:
    • Zespół Taneczny Destiniaki – II miejsce – choreografia pt. „Dawno temu w trawie”
    • Zespół Taneczny Destino – III miejsce – choreografia pt.”Harry Potterki”
    • Zespół Taneczny Explosion – I miejsce – choreografia pt.”Wiosna,ach to ty”
  • Mikołajkowe Spotkanie Taneczne w Krośnie:
    • Zespół Taneczny Destiniaki – II miejsce – choreografia pt. „Dawno temu w trawie”
    • Zespół Taneczny Destino – wyróznienie – choreografia pt.”Harry Potterki”
    • Zespół Taneczny Explosion – II miejsce – choreografia pt.”Wiosna,ach to ty”

ROK 2018

  • Mistrzostwa Polski w Tańcach Par – Lublin:
    • Destino Dance Team – Mistrzostwo Polski w Caribbean Show small group Junior – choreografia pt. „Magic”
    • Explosion Dance Team – Wicemistrzostwo Polski w Synchro Dancing formations Adult 1
    • Filip Padoł – Mistrzostwo Polski w Caribbean Show children – choreografia pt. „Mario Bros”
    • Nikola Totoś i Filip Padoł – wicemistrzostwo Polski w Bachata Couple Children
  • Nasze finałowe miejsca:
    • Caribbean Show duo junior Karolina Deć i Małgorzata Tulej – 4 miejsce – choreografia pt. „Harp”
    • Patrycja Smoter i Kamila Święs- 7 miejsce – choreografia pt. „Hipnosis”
    • Caribbean Show duo dorośli Barbara Drąg i Magdalena Pękala – 6 miejsce – choreografia pt. „Szach – mat”
    • Paulina Podobińska i Kinga Łukaszyk – 7 miejsce – choreografia pt. „Mirror”