O nas

Studio Tańca DESTINO to miejsce, gdzie każdy kochający taniec znajdzie coś dla siebie. Atmosfera tu panująca sprawia, że staje się on przygodą życia. Szeroka oferta zajęć przeznaczona jest dla osób w różnym wieku, a ich poziom dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników.

Jeśli chcecie Państwo poprawić swoją kondycję, nauczyć się atrakcyjnych choreografii, zgubić zbędne kilogramy czy po prostu oderwać się na chwilę od rzeczywistości świetnie się przy tym bawiąc, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Założycielem szkoły jest Katarzyna Siuta - choreograf, instruktor tańca. Absolwentka Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie – specjalność taniec. Od 2009 roku trener i choreograf Zespołu Tanecznego EXPLOSION działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie. Przez trzy lata Katarzyna była tancerką Kieleckiego Studia Tańca CANDELA, gdzie szkoliła się i doskonaliła swoje umiejętności. Brała udział w wielu turniejach oraz Mistrzostwach Polski i Świata IDO w Tańcach Par, zdobywając wielokrotnie Mistrzostwo Polski. W 2016 ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności taniec jazzowy w Kieleckim Teatrze Tańca.

Kontakt

Ropa 707 | Tel: 514-911-284 | Email: destinotaniec@interia.pl